Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / Inwestycje ul. KOSZAROWA Os. "Nad Płonią" - Etap 1

ul. KOSZAROWA Os. "Nad Płonią" - Etap 1

Zabudowa mieszkaniowa przy ul. Koszarowej „Osiedle nad Płonią” etap I

Okres realizacji: 2014 - 2015

Ilość budynków: 2

Ilość mieszkań: 24

Generalny wykonawca: PB CIROKO Sp. z o.o.
Projektant : Konsorcjum: ARCHIDEA, ARCH+

 

Planowane przedsięwzięcie obejmuje wybudowanie łącznie 120 mieszkań na wynajem, jedno- dwu- i trzypokojowych, w 10 budynkach trzykondygnacyjnych, niepodpiwniczonych oraz wykonanie zagospodarowania terenu i uzbrojenia podziemnego. Projektowana powierzchnia użytkowa mieszkań ogółem wynosi 6.480,73 m2.

Budowę Etapu I rozpoczęto w III kwartale 2014r.

Planowany termin zakończenia inwestycji : III/IV  kwartał 2015r.

I etap obejmuje 2 budynki 3 kondygnacyjne po 12 mieszkań jedno-, dwu- i trzy – pokojowych. Mieszkania na parterze mają dostęp do ogródków. Mieszkania będą wykończone „pod klucz”. Kuchnie będą wyposażone w kuchenki elektryczne i  zlewozmywak a łazienki w wanny, umywalki i miski ustępowe. Ściany i posadzki w łazienkach będą wyłożone płytkami ceramicznymi a w pokojach i kuchniach wykładziną PCV.

Mieszkania budowane są we współpracy z Gminą Miasto Szczecin, z wykorzystaniem wsparcia udzielanego na podstawie ustawy z dnia 8.12.2006r. o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych. Na podstawie umowy podpisanej pomiędzy Gminą i spółką, Gmina zapewnia finansowanie inwestycji. Wszystkie mieszkania z przedsięwzięcia zostaną oddane do dyspozycji Gminy, w celu wynajęcia ich osobom fizycznym niespełniającym warunków otrzymania lokalu socjalnego, po czynszu ustalanym wg zasad obowiązujących gminnym zasobie mieszkaniowym.

Wykonawca:
Przedsiębiorstwo Budowlane „CIROKO” Sp.z o.o. w Szczecinie ul. Gerarda Merkatora 7, 70-676 Szczecin

Nadzór inwestycyjny:
Techniczny Nadzór Inwestorski Henryk Lange ul. Macieja Boryny 19, 73-110 Stargard Szczeciński