Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / Przetargi Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samochodu osobowego

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samochodu osobowego

Ogłoszenie o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż samochodu osobowego

 Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Prawobrzeże” Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Winogronowej 11 F ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samochodu osobowego:

1)      Marka: Skoda

2)      Model: Octavia

3)      Pojemność/ moc silnika: 1798,00 cm3 , 118 kW

4)      Rok produkcji: 2008

5)      Przebieg:162.000 km

6)      Rodzaj skrzyni biegów: manualna, 6 - cio biegowa

7)      Kolor: czarny perłowy

8)      Wyposażenie: fotel kierowcy z regulacją wysokości, poduszka powietrzna dla kierowcy i pasażera, boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, kurtyny powietrzne pasy bezpieczeństwa przednich foteli z regulacją wysokości i pirotechnicznymi napinaczami, wspomaganie układu kierowniczego, regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy, elektrycznie regulowane, podgrzewane  i składane lusterka boczne, immobiliser + alarm fabryczny, centralny zamek sterowany zdalnie pilotem, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne, klimatyzacja automatyczna, komputer pokładowy, tempomat, podłokietniki , radio CD (fabryczne), czujnik parkowania tylny i przedni, ABS, EBA, system optymalizacji przyczepności podczas przyśpieszania, system stabilizacji toru jazdy (ESP, przednie reflektory przeciwmgielne, obręcze kół ze stopów lekkich min. 16”.

9)      Cena wywoławcza: 21.000,00 zł brutto ( słownie: dwadzieścia jeden tysięcy złotych 00/100).

PRZETARG ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 4 lipca  2016 r. O GODZINIE 10.00  w siedzibie TBS „Prawobrzeże” Sp. z o.o. przy ul. Winogronowej 11 F, w sali P 02 (kondygnacja piwniczna).

Warunkami przystąpienia do przetargu są:

1.      okazanie dowodu wpłaty wadium,

2.      okazanie dowodu tożsamości,

3.      w przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą:

- w przypadku osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą: – okazanie dowodu tożsamości,  aktualnego  wpisu do ewidencji działalności gospodarczej ( wydruk z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej)

- w przypadku osób prawnych – okazanie aktualnego wypisu z właściwego rejestru sądowego( ważnego 6 miesięcy), decyzji o nadaniu nr NIP i REGON (lub zaświadczenie o nadanym numerze identyfikacyjnym REGON), umowy, stosownych pełnomocnictw, dowodów tożsamości osób reprezentujących podmiot stający do przetargu.

w przypadku spółek cywilnych : okazanie umowy spółki cywilnej, aktualnego  wpisu do ewidencji działalności gospodarczej  ( wydruk z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej,) każdego ze wspólników spółki, decyzji o nadaniu spółce cywilnej nr NIP i REGON (lub zaświadczenie o nadanym numerze identyfikacyjnym REGON).

Wszystkie dokumenty należy przedłożyć Komisji Przetargowej w oryginałach – do wglądu.

4.      oświadczenie, że stan techniczny pojazdu jest oferentowi znany.

5.      oświadczenie, że wszystkie warunki przetargu są oferentowi znane.

 

            Warunkiem przystąpienia  do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 2000,00   ( słownie: dwa tysiące złotych 00/100). Wadium należy wpłacać najpóźniej do dnia  1 lipca 2016 r. przelewem na rachunek bankowy Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Prawobrzeże” Sp. z o.o. w mBanku S.A. nr konta 46 1140 1137 0000 5081 55001001. Za dochowanie terminu uważa się wpływ środków na rachunek bankowy TBS „Prawobrzeże” Sp. z o.o.

            Wadium osoby wygrywającej przetarg zostanie zaliczone na poczet ceny nabycia. Osobom, które nie uzyskały przybicia, w zależności od rodzaju wpłaty wadium, zostanie ono zwrócone bezpośrednio po przetargu przelewem na rachunek bankowy wpłacającego wadium. W przypadku, gdy osoba wygrywająca przetarg nie podpisze umowy w ciągu 14 dni od dnia przetargu, wadium nie zostanie zwrócone.

            Przetarg uważa się za ważny, jeżeli chociaż jedna osoba, która wpłaciła wadium, stawi się na przetarg. Przetarg zamyka się po ustaniu postąpień  i trzykrotnym wywołaniu najwyższej stawki zaproponowanej przez uczestnika.  Do udziału w przetargu konieczne jest dokonanie jednego minimalnego postąpienia w wysokości 500,00 zł (pięćset złotych 00/100) również  w przypadku, gdy do przetargu zostanie dopuszczona tylko jedna osoba.

 

            Samochód sprzedawany będzie w istniejącym stanie technicznym. W przypadku nabycia pojazdu oferent nie będzie rościł żadnych pretensji do sprzedającego związanych ze stanem technicznym zakupionego pojazdu. Pojazd zostanie udostępniony do oglądania w dniu 30.06.2016 r. w godz. 9.00-11.00 przy ul. Winogronowej 11 F w Szczecinie.

            Umowa sprzedaży zostanie zawarta w ciągu 14 dni od daty przeprowadzenia przetargu. Przed przetargiem należy zapoznać się z tekstem umowy sprzedaży, który nie podlega negocjacjom.

            Zastrzega się, iż Prezes Zarządu Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Prawobrzeże” Sp. z o.o. może odwołać lub unieważnić przetarg  w całości lub części bez podawania przyczyn.