Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / Node Administratorzy nieruchomości

Administratorzy nieruchomości

REJON ADMINISTROWANIA Patrycja DOMINIAK

pdominiak@tbsp.szczecin.pl

91 433 47 97 wew. 17

Lp. Wspólnoty Mieszkaniowe Budynki zarządzane przez inne podmioty
1.

Bogusława 4,5,6,7,

Bogusława  47,49,50,51,52

 
2.

Jagiellońska

      14 I of, 14 II of,

      15 I of, 15 II of

                  16 II of

Jagiellońska

    86, 87, 90,93,

Jagiellońska 10,11 fr, 12 fr, 13 fr, 14 fr  / BOM 7

Jagiellońska 15 fr / CESJA
Jagiellońska 16 fr, 16 I of / BOM 7

Jagiellońska 91 – DOM BEST

3. Obr. Stalingradu 16, 17  
4. Śląska 43, 44, 46, 48

Śląska 46-48 w budowie

 

REJON ADMINISTROWANIA Marek GAWDZIŃSKI

mgawdzinski@tbsp.szczecin.pl

91 433 47 97 wew. 13

Lp. Wspólnoty Mieszkaniowe Budynki zarządzane przez inne podmioty

1.

Jagiellońska 7 of, 8 of

Jagiellońska 7 fr, 8 fr, 9 fr/ BOM 7

2.

Piłsudskiego  26 of, 28 fr,  28 of, 29 fr + of,  30 of, 31 of

Piłsudskiego 26 fr, 30 fr, 31 fr, / BOM 7

3.

Rayskiego 16 fr, 17 of, 18 fr, 18 of, 19 fr, 19 of, 20 of, 22 fr+of, 24 fr+of, 25 fr, 26 of, 27 of

Rayskiego 17 fr, 20 fr, 21 fr / BOM 7

Rayskiego 23 fr/ STBS

Rayskiego 26 fr/BRELL II

Rayskiego 27 fr, 28 fr/ BOM 7

4.

Śląska  39 of, 41 fr, 41 of, 42 fr, 42 of

Śląska 38, 39 fr /BOM 7

Śląska 40 fr / BRELL II

 

REJON ADMINISTROWANIA Paweł KUBIAK

pkubiak@tbsp.szczecin.pl

91 433 47 97 wew. 17

Lp. Wspólnoty Mieszkaniowe Budynki zarządzane przez inne podmioty

1.

Kaszubska 3 fr, 3 of, 4 fr, 4 of, 5, 12-12A, 13 fr, 17, 18, 19, 20, 56, 58, 59 fr, 59 of, 65 fr, 66, 67

Kaszubska 60 fr- /H.Dworak

Kaszubska 61 fr / MAGNUS

Kaszubska 63-64 / RETRA

2.

Koński Kierat 6, 12, 14-15, 16, 17

Koński Kierat 4 / MARON

3.

Łaziebna 2

Łaziebna 1 / FINO

4.

Mariacka 4-4A, 10, 10 A

Mariacka 1,2,2A/ ATUT

5.

Mściwoja 1-3, 9-11

Pl. Zwycięstwa 1/ MEDICUS Mściwoja 5-7 / DOM BEST

6. Obr.Stalingradu 5-6B Obr.Stalingradu 7-9 / DOM  BEST
7. Pl. Mariacki 4  
8.

Pl. Żołnierza 3, 4,                        

Pl. Żołnierza 6-7 / Mariacka 26

Pl. Żołnierza 8-9-10-11
 

 

REJON ADMINISTROWANIA Marek PRZEPIERA

mprzepiera@tbsp.szczecin.pl

91 433 47 97 wew. 26

Lp. Wspólnoty Mieszkaniowe Budynki zarządzane przez inne podmioty

1.

Monte Cassino 1, 3 of, 4 fr, 4 of, 6, 37 A fr, 37 A of, 39

Monte Cassino 2 fr, 3 fr, 5 fr, 5 of / BOM 7

Monte Cassino 40 fr/ LOTOS

2.

Piłsudskiego 24, 24 of, 24A fr, 24 B fr, 24 B I of, 24 C fr, 25

Piłsudskiego 23 fr / PERFEKT

3.

Al. Woj.Polskiego 53, 61 of

Al. Woj. Polskiego 43 / zarz.wł.

Al. Woj. Polskiego 57 fr,  57 of, 59 fr, 61 fr, / BOM 7

Al.Woj.Polskiego 51/Jagiellońska 16A/ BOM 7

 

REJON ADMINISTROWANIA Mirosława SŁOWIKOWSKA

mslowikowska@tbsp.szczecin.pl

91 461 36 92 wew. 168

LP. WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE BUDYNKI ZARZĄDZANE PRZEZ INNE PODMIOTY
1. Biała 6,  Biała 21  
2. B. Joselewicza 3; B. Joselewicza 13  
3. Chełmińska 1  
4. Chromowa 3; Chomowa 11  
5. Cynowa 7  
6. Ciasna 6  
7. Floriana Szarego 8-9; F. Szarego 27  
8. Granitowa 39; Granitowa 41; Granitowa 42  
9. Karpia 5  
10. Kozielicka 3  
11. Kruszcowa 12  
12. Krzemienna 15; 16; 17; 18; 19 ; 24 ; 44; 45;46;52-54 Krzemienna 14 / BOM-7
13. Marmurowa 4; 6; 10; 11; 16; 19; 20 Krzemienna 19a / prywatny
14. Metalowa 29a; 31 Krzemienna 49-50 / BREL
15. Miechowska 11a; 11b; 12  
16. Piwna 5; 15;   
17. Plac Wolności 5; 6  
18. Przewiewna 1  
19. Ruda 3; 3a; 3b; 13  
20. Sąsiedzka 10  
21. Sieradzka 14; 18  
22. Skalista 14  
23. Smocza 35; 37; 38; 39; 41; 43; 44; 45  
24. Twarda 2; 2a; 10a Szlamowa 5,6  / ATUT
25. Zakręt 3; 7  
26. Zamieć 6  

 

REJON ADMINISTROWANIA Renata MAGA

rmaga@tbsp.szczecin.pl

91 461 36 92 wew. 169

Lp. WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE BUDYNKI ZARZĄDZANE PRZEZ INNE PODMIOTY
1. Bośniacka 15-18, 51 Drukarska 1-3, 4-6 / ATUT 
2. Czarnogórska 62  
3. Gierczak 10, 11, 19-22, 28-31, 50  
4. Goleniowska 14, 31, 32, 45, 47, 48, 51, 54, 82, 54a  
5. Gryfińska 1, 13, 13a, 15, 16, 16a,  24, 27, 121, 130, 135  
6. Jugosłowiańska 14  
7. A. Krzywoń 1-4, 8  
8. Kurpiów 1, 4, 5  
9. Miernicza 17-19  
10. Oficerska 8  Oficerska 17-19 / ATUT
11. Pomorska 13, 109  
12. Portowa 6, 25, 26  
13. Al. Przyjaciół 17  
14. Raciborska 28  
15. Rumuńska 21  
16. Słupska 4, 5, 7,8, 9  
17. Szybowcowa 29-32, 33-37, 55-57, 58- 60, 61-63, 6  
18. Toruńska 4 Tczewska 15 / ATUT
19. Ustki 4-6  
20. Zamiejska 18  
21. Żaglowa 9, 11, 17  
22. Warmińska 5, 29  
23. Wiosenna 8-9, 109  

 

REJON ADMINISTROWANIA Marzena JURYSTA-SKRZYPCZAK

mjurysta@tbsp.szczecin.pl

91 461 36 92 wew. 159

LP. WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE BUDYNKI ZARZĄDZANE PRZEZ INNE PODMIOTY
1. 

Turkusowa 16, 18, 20

Turkusowa 12 / ZZN
2. Anieli Krzywoń 10  

 

REJON ADMINISTROWANIA Damian MARSZAŁEK

dmarszalek@tbsp.szczecin.pl

91 461 36 92 wew. 160

LP. WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE
1. Miernicza 24, 25, 26

REJON ADMINISTROWANIA Stanisław BĘDZITKO

sbedzitko@tbsp.szczecin.pl

91 461 36 92 wew. 167

LP. WSPÓLNOTY MIESZKANIOWE BUDYNKI ZARZĄDZANE PRZEZ INNE PODMIOTY
1. Bagienna 9, 14, 15  
2. Bałtycka 28, 33  
3. Borowa 14-16-18  
4. Bat.Chłopskich  1, 6,10,26, 29, 31, 67,67a 67b,121 B.Chłopskich 32 / Profejonalista
5. Cedrowa 24  
6. Chłopska 24, 34  
7. Jaracza 1a, 4, 5, 6, 8,15  
8. Kołowska 8, 10, 14a, 14b, 21  
9. Leszczynowa 6, 8 Łubinowa 51-59 / DOM
10. Mączna 29  
11. Mechaniczna 5, 7, 9, 13, 50, 52  
12. Mł. Polskiej 4, 26 Mł.Polskiej 28-30 / ZZN
13. Piechoty 48-52  
14. Pszenna 13  
15. P. Pracy 60, 62, 68, 70, 72, 101  
16. Przyszłości 27,32   
17.  Raszyńska 5  
18.  Radzymińska  1, 2 Rubinowa 5 / Maagdom
19. Rymarska 34,36,48,84,90,122  
20.  Spiżowa 10a, 10b Turkusowa 17-25 / ZZN
21.  Srebrna 5, 15, 33, 35, 37, 51, 57  
22.  Wczasów 8,13,14  
23. Widzewska 21   
24. Wiślana 4  
25. Wesoła 54  
26. Wrzosowa 8  
27. Zajęcza 18 Z.Nałkowskiej 25-31 / AZET
28. Ziemniaczana 3  
29.  Zwierzyniecka 28  
30.  Żwirowa 1  

 

REJON ADMINISTROWANIA Jarosław LACHOWICZ

jlachowicz@tbsp.szczecin.pl

91 433 64 37 wew. 21

Lp.

Wspólnoty Mieszkaniowe

Budynki zarządzane przez inne podmioty

1.

Farna 2-4
Farna 3-5-7-9

 

2.

Grodzka 2 / Wyszyńskiego 5-7

 

3.

Grodzka 11
Grodzka 14-16
Grodzka 18

Grodzka 8-10 / CESJA
Grodzka 13-19 / M. Budzowska
Grodzka 36-38 / FINO

4.

 

Korsarzy 2 / Rycerska 2-32 / DOM
Kuśnierska 1-3, 5-7 / FINO
Kuśnierska 6-8-10 / BRELL II
Niepodległości 13-17 / FINO
Pl. Orła Białego 6-9 / MAGNUS

5.

Sołtysia 1
Sołtysia 5

Sołtysia 3 / DOM

6.

Śląska 51 fr,
Śląska 52 fr

Śląska 49 / KOWALCZYK
Tkacka 56-59 / ATUT

7.

Kuśnierska 14, 15, 16

 

8.

Wyszyńskiego 21-27

Wyszyńskiego 9-15
Staromiejska 1 / MARON

9.

Piesza 4, 5, 6

 

10.

Maklerska 1

 

11.

Heyki 17, 18

 

12.

Horeszków 3-5-7-9

 

13.

Floriana 17-18

 

14. 

Panieńska 1, 2, 3

 

 

REJON ADMINISTROWANIA Renata ŻELISZCZAK

Lp.

Wspólnoty Mieszkaniowe

Budynki zarządzane przez inne podmioty

1.

Jagiellońska 95 fr, 95 of
Jagiellońska 96 fr, 96 of

 
2.

Al. Niepodległości 30

 
3. Obr. Stalingradu 21 fr, 23 fr

Obr. Stalingradu 20 fr / KALATEA
Obr. Stalingradu 22 / KAMIENICA
Obr. Stalingradu 24 / NAD ODRĄ

4.

Potulicka 18

 
5. Śląska 4 of, 5 fr, 5 of, 6 fr, 6 of

Śląska 7 / MAAGDOM

6. Wojciecha 11, 14 fr, 14 of, 16 of

Wojciecha 15, 16 fr / NAD ODRĄ

7. Więckowskiego 4 of

Więckowskiego 3 fr / DOM

Więckowskiego 4 fr / FINO

Więckowskiego 6 fr / FINO

Więckowskiego 7 / FINO

8.

Śląska 2 fr
Śląska 2 of
Śląska 3 fr

 
9. Wojska Polskiego 5, 13

Wojska Polskiego 3 / BIURO RACHUNKOWE

10. Wojciecha 2

Wojciecha 1 / ZARZĄDCA

11. Bogurodzicy 1
Bogurodzicy 2
Bogurodzicy 4 fr / BRELL II