Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / O nas Aktualności / „Dom dla Studenta” - uzupełniający nabór wniosków do mieszkania przy ul. Rayskiego 17/8

„Dom dla Studenta” - uzupełniający nabór wniosków do mieszkania przy ul. Rayskiego 17/8

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Prawobrzeże” ogłasza uzupełniający nabór wniosków do programu mieszkaniowego „Dom dla Studenta” w mieszkaniu przy ul. Rayskiego 17/8 w Szczecinie.

Dysponujemy jednym wolnym pokojem jednoosobowym.

„Dom dla Studenta” to wspólny program mieszkaniowy Miasta Szczecin oraz TBS „Prawobrzeże”. Oferta skierowana jest do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem. Celem Programu jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Nabór wniosków rozpoczyna się 19 lutego 2019 r. od godz. 7.30 i trwa do czasu zawarcia umowy najmu ze studentem spełniającym kryteria programu.

Wnioski można składać osobiście w siedzibie TBS „Prawobrzeże” Sp. z o.o. przy ul. Winogronowej 11F w Szczecinie, oddziale Spółki przy ul. Mariackiej 24 w Szczecinie lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@tbsp.szczecin.pl

Kontakt dla zainteresowanych studentów tel. 91 46 13 692 wew. 147

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się w Regulaminie naboru wniosków o najem części lokalu mieszkalnego w ramach programu mieszkaniowego „Dom dla Studenta” .

 

Załączniki:

  1. opis programu "dom dla studenta"
  2. regulamin naboru,
  3. wniosek o wynajęcie lokalu w programie,
  4. wzór umowy najmu,
  5. informacja o przetwarzaniu danych osobowych

 

 

pokój

 

kuchnia