Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / O nas Aktualności / Agencja Mieszkaniowa Miasta znów otwarta

Agencja Mieszkaniowa Miasta znów otwarta

Po okresie przestoju związanego z pandemią wznawia działalność Agencja Mieszkaniowa Miasta. W niej mieszkańcy Szczecina dostaną informację o aktualnej ofercie mieszkaniowej miasta.

Agencja Mieszkaniowa Miasta

Oczywiście obsługa zinteresowanych osób odbywa się zgodnie z zaleceniami sanitarnymi.  W lokalu są zachowane zasady bezpieczeństwa. W okresie stanu epidemii zachęcamy do kontaktu online lub telefonicznego.

Numery telefonow:

91 829 90 60
91 829 90 61
91 829 90 62
Kontakt e-mail:

info@amm.szczecin.eu

AMM została otwarta w 2018 r. Jest to punkt informacyjno-konsultacyjny dla mieszkańców, w którym kompleksowo otrzymają oni wiedzę na temat dostępnych lokali na wynajem oraz programów mieszkaniowych realizowanych przez miasto (ZBiLK, Szczecińskie TBS i TBS Prawobrzeże).
W Agencji Mieszkaniowej Miasta przede wszystkim można :

  • uzyskać ogólne informacje o programach mieszkaniowych prowadzonych przez miasto, naborach na lokale np. socjalne i do remontu, ofercie TBS - ów
  • pobrać odpowiedni wniosek,
  • otrzymać propozycję programu, na podstawie przeprowadzonej rozmowy z zainteresowanym oraz  po zbadaniu jego progów dochodowych,
  • otrzymać wskazówki do dalszego trybu postępowania, konkretnie gdzie i do kogo należy złożyć wniosek itp.

Informacje o aktualnej ofercie mieszkaniowej dostępne są w siedzibie AMM. Lokal działa codziennie przy al. Wojska Polskiego 55, od poniedziałku do piątku w godz.8-16.

Więcej na stronie amm.szczecin.eu