Skip to main content

A | +A | +A

 

Breadcrumb

Strona główna / O nas Aktualności / Ogłoszenie naboru - Dom dla Studenta

Ogłoszenie naboru - Dom dla Studenta

Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Prawobrzeże” ogłasza nabór wniosków do programu mieszkaniowego „Dom dla Studenta”.

„Dom dla Studenta” to wspólny program mieszkaniowy Miasta Szczecin oraz TBS „Prawobrzeże”. Oferta skierowana jest do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza Szczecinem. Celem Programu jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Zalety programu:

  1. Możliwość zamieszkania w centrum miasta, w niewielkiej odległości od szczecińskich uczelni, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, w jednym z najładniejszych obszarów miasta - przy pl. Grunwaldzkim i Złotym Szlaku
  2. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i w pełni przystosowane do potrzeb studentów – pokoje jednoosobowe odpowiednio umeblowane z dostępem do sieci internetowej oraz telewizji kablowej, kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD, 3 łazienki oraz oddzielne WC.

Dysponujemy pięcioma miejscami w pokojach jednoosobowych w mieszkaniu położonym przy ul. Monte Cassino 4/5  w Szczecinie.

Nabór wniosków rozpoczyna się 01 lutego 2019 r. od godz. 7.30 i trwa do czasu zawarcia umów najmu dla wszystkich pokoi lub odwołania naboru.

Wnioski można składać osobiście w siedzibie TBS „Prawobrzeże” Sp. z o.o. przy ul. Winogronowej 11F w Szczecinie, oddziale Spółki przy ul. Mariackiej 24 w Szczecinie lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@tbsp.szczecin.pl

Kontakt dla zainteresowanych studentów tel. 91 46 13 692 wew. 147

Szczegółowe informacje o naborze znajdują się w Regulaminie naboru wniosków o najem części lokalu mieszkalnego w ramach programu mieszkaniowego „Dom dla Studenta” .

lokalizacja

 

łpokójpokój 2kuchnia 

 

Załączniki:

  1. Opis programu "dom dla studenta",
  2. Regulamin naboru wniosków,
  3. Wniosek o wynajęcie lokalu w programie,
  4. Wzór umowy najmu,
  5. Rzut mieszkania przy ul. Monte Cassino 4/5,
  6. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych,
  7. Mapa.

Zdjęcia: 

1. łazienka,

2. kuchnia,

3.przedpokój,

4.pokój I,

5. pokój II.